Dzień Pielęgniarki i Położnej

  • Wydrukuj
  • Email
  • Dzień Pielęgniarki i Położnej. Serdeczne życzenia z okazji Dnia Pielęgniarki i Położnej, zdrowia i wytrwałości. Wyrazy uznania za Waszą ofiarną i szlachetną pracę, często ciężką i wymagającą poświęceń. Niech każdy dzień przynosi Wam satysfakcję a wdzięczność pacjenta – siłę do dalszego działania. Swoje słowa do Pielęgniarek i Położnych, skierował również starosta jarosławski Stanisław Kłopot: Dziś, 12 maja, mamy wyjątkowy dzień. To święto Pielęgniarek i Położnych. Trudno wyobrazić sobie Służbę Zdrowia bez Was, bez Waszego zaangażowania, bez Waszej empatii. Wszystkim Paniom (i Panom oczywiście również, choć jesteście w mniejszości w tych zawodach) życzę spełnienia marzeń - i tych zawodowych, i tych osobistych. Wiele uśmiechów, powodu do optymizmu i radości życia. Dwoma słowami, wszystkiego najlepszego!

Serdeczne życzenia z okazji Dnia Pielęgniarki i Położnej, zdrowia i wytrwałości. Wyrazy uznania za Waszą ofiarną i szlachetną pracę, często ciężką i wymagającą poświęceń.

Niech każdy dzień przynosi Wam satysfakcję a wdzięczność pacjenta – siłę do dalszego działania.

Swoje słowa do Pielęgniarek i Położnych, skierował również starosta jarosławski Stanisław Kłopot:

Dziś, 12 maja, mamy wyjątkowy dzień. To święto Pielęgniarek i Położnych. Trudno wyobrazić sobie Służbę Zdrowia bez Was, bez Waszego zaangażowania, bez Waszej empatii.

Wszystkim Paniom (i Panom oczywiście również, choć jesteście w mniejszości w tych zawodach) życzę spełnienia marzeń - i tych zawodowych, i tych osobistych. Wiele uśmiechów, powodu do optymizmu i radości życia.

Dwoma słowami, wszystkiego najlepszego!

1