Piłkarskie emocje podczas turnieju szkół podstawowych z powiatu jarosławskiego!

• Piłkarskie emocje podczas turnieju szkół podstawowych z powiatu jarosławskiego!. Znamy już wyniki Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Starosty Jarosławskiego Stanisława Kłopota i Puchar "Śladami Bogdana Zająca". Zawody odbyły się 2 czerwca w gościnnym Pruchniku i była to już ich druga edycja. Oto końcowa klasyfikacja:1 miejsce – SP Wietlin 2 miejsce – SP Wierzbna 3 miejsce – SP Makowisko 4 miejsce – SP Łowce 5 miejsce – SP Korczowa 6 miejsce – SP Pruchnik 7 miejsce – SP Chłopice 8 miejsce – SP Sośnica 9 miejsce – SP Radymno 10 miejsce – SP Miękisz Stary 11 miejsce – SP Miękisz Nowy 12 miejsce – SP Wola Rokietnicka 13 miejsce – SP Chotyniec 14 miejsce – SP Święte 15 miejsce – SP Rokietnica 16 miejsce – SP SkołoszówKrólem Strzelców został Marcin Wiśniowski (Chłopice) Najlepszym Zawodnikiem Turnieju został Damian Jackowski (Wietlin) Najlepszą Zawodniczką Turnieju została Anna Partyka (Sośnica) Najlepszym Bramkarzem Turnieju obwołano Michała Kulikowskiego (Korczowa) Gratulujemy! Turniej odbywał się pod honorowym patronatem Posła na Sejm RP Tadeusza Chrzana. Organizatorami Turnieju w Pruchniku były: Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu, Gmina Pruchnik i Powiat Jarosławski. W zawodach wystartowało 16 drużyn z całej ziemi jarosławskiej. Te, które zajęły miejsca od 1. do 4., zakwalifikowały się do Turnieju Finałowego o Puchar Prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Mieczysława Golby, który odbędzie się 15 czerwca 2022 roku na stadionie miejskim w Jarosławiu. Zawody miały niezwykle uroczystą oprawę. Ich rozpoczęcie i galę finałową zaszczycili m.in. poseł Tadeusz Chrzan, starosta Stanisław Kłopot, burmistrz Pruchnika Wacław Szkoła, wójt gminy Radymno Bogdan Szylar. Byli także przewodniczący Komisji Sportu Rady Powiatu i dyrektor SMS Kamil Dziukiewicz oraz Michał Cebula, dyrektor SMS. Nie zabrakło także patrona Pucharu, którego śladami zdążają młodzi piłkarze, czyli Bogdana Zająca.

• 1 miejsce – SP Wietlin
  • 2 miejsce – SP Wierzbna
  • 3 miejsce – SP Makowisko
  • 4 miejsce – SP Łowce