Dzień Dziecka z Kołem "Sokół"

  • Wydrukuj
  • Email
  • Dzień Dziecka z Kołem "Sokół". Janusz Korczak powiedział "Kiedy śmieje się choć jedno dziecko, śmieje się cały świat ". Dla Koła Łowieckiego "Sokół" z Jarosławia, dzień dziecka trwa cały rok. 12 czerwca Koło było organizatorem imprezy dla dzieci z domów dziecka w Radymnie i Strzyżowie, harcerzy z drużyny "Słoneczna Gromada", działającej przy Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Jarosławiu oraz dla dzieci uchodźców z Ukrainy Niezwykłym punktem dnia był program przygotowany przez strażaków i policjantów z komend powiatowych w Jarosławiu. - Wspaniała atmosfera spotkania udzieliła się wszystkim uczestnikom spotkania. Doskonała animacja, prowadzona przez młodzież ze związku strzeleckiego oraz przez kolegów myśliwych z komisji kynologicznej, zasługuje na najwyższe uznanie. Osobne podziękowania dla pań i panów radnych powiatu jarosławskiego za wsparcie finansowe - relacjonuje wydarzenie Tomasz Kulesza, prezes KŁ "Sokół". Organizatorzy przekazują także podziękowania dla państwa Malców, właścicieli zajazdu, za bezpłatne użyczenia obiektu i smaczny poczęstunek; restauracji Piast z Markiem Poździkiem i Bogusławem Łucem oraz paniom z Ukrainy za przygotowanie potraw ukraińskich oraz pozostałym sponsorom. Informacja (tekst, zdj.): organizatorzy.
  • Galeria

Janusz Korczak powiedział "Kiedy śmieje się choć jedno dziecko, śmieje się cały świat ". Dla Koła Łowieckiego "Sokół" z Jarosławia, dzień dziecka trwa cały rok. 12 czerwca Koło było organizatorem imprezy dla dzieci z domów dziecka w Radymnie i Strzyżowie, harcerzy z drużyny "Słoneczna Gromada", działającej przy Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Jarosławiu oraz dla dzieci uchodźców z Ukrainy

Niezwykłym punktem dnia był program przygotowany przez strażaków i policjantów z komend powiatowych w Jarosławiu. - Wspaniała atmosfera spotkania udzieliła się wszystkim uczestnikom spotkania. Doskonała animacja, prowadzona przez młodzież ze związku strzeleckiego oraz przez kolegów myśliwych z komisji kynologicznej, zasługuje na najwyższe uznanie. Osobne podziękowania dla pań i panów radnych powiatu jarosławskiego za wsparcie finansowe - relacjonuje wydarzenie Tomasz Kulesza, prezes KŁ "Sokół". Organizatorzy przekazują także podziękowania dla państwa Malców, właścicieli zajazdu, za bezpłatne użyczenia obiektu i smaczny poczęstunek; restauracji Piast z Markiem Poździkiem i Bogusławem Łucem oraz paniom z Ukrainy za przygotowanie potraw ukraińskich oraz pozostałym sponsorom.

Informacja (tekst, zdj.): organizatorzy.