Podsumowanie akcji "Kocham, więc badam"!

  • Wydrukuj
  • Email
  • Podsumowanie akcji "Kocham, więc badam"!.  „Kocham, więc badam” – to akcja organizowana w całej Polsce przez Fundację Słoneczna Przyszłość. 2 i 3 lipca, z inicjatywy starosty jarosławskiego Stanisława Kłopota, w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu odbyły się bezpłatne badania przesiewowe USG dla dzieci. Partnerem wydarzenia było Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Powiatowy w Jarosławiu. Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem – przebadanych zostało 80 dzieci. Mali pacjenci wychodzili z gabinetu uśmiechnięci i zadowoleni, natomiast rodzice zrobili dla swoich pociech to, co najlepsze. Poczynili ogromny krok naprzód w stronę prewencji zdrowotnej. - Im wcześniej, tym lepiej! W dobie tak dużej zachorowalności na raka, wczesne wykrycie jakichkolwiek zmian nowotworowych jest potrzebne i ma ogromny sens – tak o potrzebie akcji mówił Stanisław Kłopot, starosta jarosławski.
  • Galeria

 „Kocham, więc badam” – to akcja organizowana w całej Polsce przez Fundację Słoneczna Przyszłość. 2 i 3 lipca, z inicjatywy starosty jarosławskiego Stanisława Kłopota, w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu odbyły się bezpłatne badania przesiewowe USG dla dzieci. Partnerem wydarzenia było Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Powiatowy w Jarosławiu.

Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem – przebadanych zostało 80 dzieci. Mali pacjenci wychodzili z gabinetu uśmiechnięci i zadowoleni, natomiast rodzice zrobili dla swoich pociech to, co najlepsze. Poczynili ogromny krok naprzód w stronę prewencji zdrowotnej.

- Im wcześniej, tym lepiej! W dobie tak dużej zachorowalności na raka, wczesne wykrycie jakichkolwiek zmian nowotworowych jest potrzebne i ma ogromny sens – tak o potrzebie akcji mówił Stanisław Kłopot, starosta jarosławski.