Warning: exif_read_data(Plakat projektu.png): File not supported in /var/www/clients/client1/web1/web/plugins/content/jw_sigpro/jw_sigpro/includes/helper.php on line 294

Stowarzyszenie Ochotnicza Straż Pożarna w Mirocinie z Gminy Przeworsk zaprasza do współpracy!

  • Wydrukuj
  • Email
  • Stowarzyszenie Ochotnicza Straż Pożarna w Mirocinie z Gminy Przeworsk zaprasza do współpracy!. Stowarzyszenie Ochotnicza Straż Pożarna w Mirocinie z Gminy Przeworsk zaprasza do współpracy! Jednostka otrzymała dotację w ramach otwartego konkursu ofert pn. „Mecenat kulturalny” na realizację zadań publicznych Województwa Podkarpackiego w zakresie kultury w 2022 rok. Zadanie polega na przygotowaniu, opracowaniu i wydrukowaniu publikacji – w formie śpiewnika pt. „Wsi spokojna, wsi wesoła – na ludową nutę”, w której będą zawarte tradycyjne pieśni, przyśpiewki, pastorałki związane z obrzędowością, tradycją oraz kulturą wsi z terenu Województwa Podkarpackiego. Zapraszamy zespoły ludowe i śpiewacze, śpiewaków, kontynuatorów tradycji, wykonawców muzyki ludowej do nadsyłania tekstów, utworów (piosenek, kolęd – tekst i opcjonalnie melodia) do publikacji – w formie śpiewnika pt. „Wsi spokojna, wsi wesoła – na ludową nutę”, w której będą zawarte tradycyjne pieśni, przyśpiewki, pastorałki związane z obrzędowością, tradycją oraz kulturą wsi z terenu Województwa Podkarpackiego. W załączeniu plakat, regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania.
  • Galeria

Stowarzyszenie Ochotnicza Straż Pożarna w Mirocinie z Gminy Przeworsk zaprasza do współpracy!

Jednostka otrzymała dotację w ramach otwartego konkursu ofert pn. „Mecenat kulturalny” na realizację zadań publicznych Województwa Podkarpackiego w zakresie kultury w 2022 rok.

Zadanie polega na przygotowaniu, opracowaniu i wydrukowaniu publikacji – w formie śpiewnika pt. „Wsi spokojna, wsi wesoła – na ludową nutę”, w której będą zawarte tradycyjne pieśni, przyśpiewki, pastorałki związane z obrzędowością, tradycją oraz kulturą wsi z terenu Województwa Podkarpackiego.

Zapraszamy zespoły ludowe i śpiewacze, śpiewaków, kontynuatorów tradycji, wykonawców muzyki ludowej do nadsyłania tekstów, utworów (piosenek, kolęd – tekst i opcjonalnie melodia) do publikacji – w formie śpiewnika pt. „Wsi spokojna, wsi wesoła – na ludową nutę”, w której będą zawarte tradycyjne pieśni, przyśpiewki, pastorałki związane z obrzędowością, tradycją oraz kulturą wsi z terenu Województwa Podkarpackiego. 

W załączeniu plakat, regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania.

 

 

Załączniki do pobrania

Regulamin.pdfplik w formacie .PDF (10 Pobrań)
KARTA ZGŁOSZENIA.docxplik w formacie .DOCX (8 Pobrań)