Odbiór chodnika w Ostrowie

• Odbiór chodnika w Ostrowie. 2 września nastąpił odbiór chodnika w Ostrowie. Odcinek chodnika mierzy 110 mb, został wykonany kanał technologiczny oraz deszczowy. Wartość zadania to ok. zł Inwestycja została sfinansowana w proporcji: 50% Gmina Radymno / 50% Powiat Jarosławski W odbiorze udział wzięli m.in. Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot, członkowie Zarządu Powiatu Jarosławskiego Marek Kisielewicz oraz Marek Sobolewski, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg Paweł Tworek wraz z pracownikami oraz przedstawiciele Gminy Radymno.

2 września nastąpił odbiór chodnika w Ostrowie.

Odcinek chodnika mierzy 110 mb, został wykonany kanał technologiczny oraz deszczowy. Wartość zadania to ok. 1️⃣5️⃣4️⃣ 0️⃣0️⃣0️⃣