Pieśni patriotyczne w Świebodnej

  • Wydrukuj
  • Email
  • Pieśni patriotyczne w Świebodnej. Wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych organizowane przez Stowarzyszenie "Tradycja i Rozwój" w Świebodnej to cykliczne wydarzenie, które cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród lokalnej społeczności, ale i nie tylko. Na scenie wystąpiły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Świebodnej, następnie odbył się koncert Lwowskiej Kapeli Podwórkowej "To Joj" im. Kazimierza "Kija" Galikowskiego z Przemyślu. Na deser wszyscy zebrani wspólnie odśpiewali pieśni patriotyczne z zespołem "Equale". W wydarzeniu udział wzięli Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot oraz Wicestarosta Jarosławski Mariusz Trojak. Starosta przekazał Pani Bożenie Majchrowicz - Prezes Stowarzyszenia "Tradycja i Rozwój" z Świebodnej pamiątkową ramkę z życzeniami i gratulacjami kultywowania patriotycznej tradycji. -Składam serdeczne podziękowania za działania na rzecz rozwoju kultury i tradycji. Życzę satysfakcji, jaką niesie ze sobą spełnianie artystycznych ambicji oraz wielu wspaniałych przedsięwzięć kultywujących rodzime obyczaje.Piosenki lwowskie odzwierciedlają bogactwo kulturowe naszego regionu, utwory patriotyczne zaś, utrwalają tradycje narodowe. Wyrazy uznania za kształtowanie postawy patriotycznej, zwłaszcza u młodych ludzi, oraz krzewienie lokalnej zwyczajowości - pogratulował Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot.
  • Galeria

Wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych organizowane przez Stowarzyszenie "Tradycja i Rozwój" w Świebodnej to cykliczne wydarzenie, które cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród lokalnej społeczności, ale i nie tylko.

Na scenie wystąpiły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Świebodnej, następnie odbył się koncert Lwowskiej Kapeli Podwórkowej "To Joj" im. Kazimierza "Kija" Galikowskiego z Przemyślu. Na deser wszyscy zebrani wspólnie odśpiewali pieśni patriotyczne z zespołem "Equale".

W wydarzeniu udział wzięli Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot oraz Wicestarosta Jarosławski Mariusz Trojak. Starosta przekazał Pani Bożenie Majchrowicz - Prezes Stowarzyszenia "Tradycja i Rozwój" z Świebodnej pamiątkową ramkę z życzeniami i gratulacjami kultywowania patriotycznej tradycji.

-Składam serdeczne podziękowania za działania na rzecz rozwoju kultury i tradycji. Życzę satysfakcji, jaką niesie ze sobą spełnianie artystycznych ambicji oraz wielu wspaniałych przedsięwzięć kultywujących rodzime obyczaje.Piosenki lwowskie odzwierciedlają bogactwo kulturowe naszego regionu, utwory patriotyczne zaś, utrwalają tradycje narodowe. Wyrazy uznania za kształtowanie postawy patriotycznej, zwłaszcza u młodych ludzi, oraz krzewienie lokalnej zwyczajowości - pogratulował Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot.