Stypendia motywacyjne Starosty Jarosławskiego rozdane

  • Wydrukuj
  • Email
  • Stypendia motywacyjne Starosty Jarosławskiego rozdane. Dwa dni trwało wręczanie stypendiów motywacyjnych przyznanych przez Zarząd Powiatu Jarosławskiego uczniom szkół ponadpodstawowych naszego powiatu, którzy w ubiegłym roku szkolnym uzyskali najlepsze wyniki  w nauce (średnia ocen co najmniej 4.9) lub uzyskali wysokie wyniki w nauce (średnia 4.75 ) i byli laureatami olimpiad i zawodów szczebla ogólnopolskiego lub międzynarodowego. W piątek, 9 grudnia br. 81 wyróżnionych uczniów gościło w Zespole Szkół Drogowo–Geodezyjnych i Licealnych w Jarosławiu. Wśród nich znaleźli się uczniowie z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu, Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących im. Króla Kazimierza Wielkiego w Jarosławiu, Zespołu Szkół Spożywczych i Biznesowych im. Marii Curie- Skłodowskiej w Jarosławiu oraz z Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego w Jarosławiu. W imieniu Starosty Jarosławskiego – Stanisława Kłopota stypendia dla uczniów i listy gratulacyjne dla rodziców wręczyła Marta Kurpiel -Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Jarosławiu. Uroczystość uświetniły występy uzdolnionych uczniów ZSD-G i L. Druga część wręczania stypendiów zorganizowana została 14 grudnia br. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu. Stypendia i listy gratulacyjne dla rodziców wręczał Starosta Jarosławski – Stanisław Kłopot. Wśród nagrodzonych uczniów znaleźli się stypendyści z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących im. Marii Dąbrowskiej w Jarosławiu, Zespołu Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu, Zespołu Szkół Zawodowych i Rolniczych w Radymnie oraz gospodarza uroczystości – I LO w Jarosławiu. W swoim wystąpieniu Starosta pogratulował uczniom i ich rodzicom oraz stwierdził, że …”zdolni uczniowie są radością i dumą dla rodziców oraz chlubą i przyszłością dla Powiatu Jarosławskiego”. W sumie stypendia motywacyjne Starosty Jarosławskiego otrzymało 165 najzdolniejszych uczniów . Gratulujemy wszystkim tegorocznym stypendystom i ich rodzicom, życząc kolejnych sukcesów!
  • Galeria

Dwa dni trwało wręczanie stypendiów motywacyjnych przyznanych przez Zarząd Powiatu Jarosławskiego uczniom szkół ponadpodstawowych naszego powiatu, którzy w ubiegłym roku szkolnym uzyskali najlepsze wyniki  w nauce (średnia ocen co najmniej 4.9) lub uzyskali wysokie wyniki w nauce (średnia 4.75 ) i byli laureatami olimpiad i zawodów szczebla ogólnopolskiego lub międzynarodowego. W piątek, 9 grudnia br. 81 wyróżnionych uczniów gościło w Zespole Szkół Drogowo–Geodezyjnych i Licealnych w Jarosławiu. Wśród nich znaleźli się uczniowie z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu, Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących im. Króla Kazimierza Wielkiego w Jarosławiu, Zespołu Szkół Spożywczych i Biznesowych im. Marii Curie- Skłodowskiej w Jarosławiu oraz z Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego w Jarosławiu. W imieniu Starosty Jarosławskiego – Stanisława Kłopota stypendia dla uczniów i listy gratulacyjne dla rodziców wręczyła Marta Kurpiel -Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Jarosławiu. Uroczystość uświetniły występy uzdolnionych uczniów ZSD-G i L.

Druga część wręczania stypendiów zorganizowana została 14 grudnia br. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu. Stypendia i listy gratulacyjne dla rodziców wręczał Starosta Jarosławski – Stanisław Kłopot. Wśród nagrodzonych uczniów znaleźli się stypendyści z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących im. Marii Dąbrowskiej w Jarosławiu, Zespołu Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu, Zespołu Szkół Zawodowych i Rolniczych w Radymnie oraz gospodarza uroczystości – I LO w Jarosławiu.
W swoim wystąpieniu Starosta pogratulował uczniom i ich rodzicom oraz stwierdził, że …”zdolni uczniowie są radością i dumą dla rodziców oraz chlubą i przyszłością dla Powiatu Jarosławskiego”.

W sumie stypendia motywacyjne Starosty Jarosławskiego otrzymało 165 najzdolniejszych uczniów .

Gratulujemy wszystkim tegorocznym stypendystom i ich rodzicom, życząc kolejnych sukcesów!