V Charytatywny Bal Oficerski

  • Wydrukuj
  • Email
  • V Charytatywny Bal Oficerski. 14 stycznia odbył się V Charytatywny Bal Oficerski. Uroczystość była okazją do złożenia podziękowań służbom mundurowym za poświęcenie na rzecz Ojczyzny, a zwłaszcza mieszkańców Powiatu Jarosławskiego. Składam wyrazy wdzięczności za gorliwą i ofiarną pracę. Obecna sytuacja za wschodnią granicą pokazuje jak ważne są profesjonalne, dobrze wyposażone i jeszcze lepiej dowodzone służby mundurowe. Jesteście naszą tarczą, chronicie naszych polskich granic. To Wy stoicie na straży naszego bezpieczeństwa. To dzięki Wam żyjemy w pokoju i nie boimy się o jutro. – powiedział Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot. Była to również okazja do złożenia podziękowań na ręce reprezentantów Lasów Państwowych za owocną współpracę, w ramach której Powiat Jarosławski realizuje kolejne inwestycje drogowe. Bal rozpoczął się polonezem w wykonaniu Tancerzy z Powiatowego Ogniska Baletowego. Była to okazja do poruszenia wspólnych kwestii, łączących wszystkich reprezentantów służb mundurowych. Zdj. Iwona Rogus
  • Galeria

14 stycznia odbył się V Charytatywny Bal Oficerski. Uroczystość była okazją do złożenia podziękowań służbom mundurowym za poświęcenie na rzecz Ojczyzny, a zwłaszcza mieszkańców Powiatu Jarosławskiego. Składam wyrazy wdzięczności za gorliwą i ofiarną pracę. Obecna sytuacja za wschodnią granicą pokazuje jak ważne są profesjonalne, dobrze wyposażone i jeszcze lepiej dowodzone służby mundurowe. Jesteście naszą tarczą, chronicie naszych polskich granic. To Wy stoicie na straży naszego bezpieczeństwa. To dzięki Wam żyjemy w pokoju i nie boimy się o jutro. – powiedział Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot. Była to również okazja do złożenia podziękowań na ręce reprezentantów Lasów Państwowych za owocną współpracę, w ramach której Powiat Jarosławski realizuje kolejne inwestycje drogowe.

Bal rozpoczął się polonezem w wykonaniu Tancerzy z Powiatowego Ogniska Baletowego. Była to okazja do poruszenia wspólnych kwestii, łączących wszystkich reprezentantów służb mundurowych.

 

 

Zdj. Iwona Rogus