Przekazanie przedmiotów na licytację Fundacji Mukohelp

  • Wydrukuj
  • Email
  • Przekazanie przedmiotów na licytację Fundacji Mukohelp. 11 lutego 2023 roku odbędzie się VII Bal Charytatywny organizowany przez Fundację Pomocy Chorym na Mukowiscydozę MUKOHELP. Jednym z jego głównych celów będzie licytacja, a całość osiągniętych zysków zostanie przeznaczona dla podopiecznych fundacji jako wsparcie w walce z chorobą. Wydarzenie objął patronatem honorowym Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot. Na tę okazję na ręce Prezes Moniki Bartnik przekazał dziś, tj. 1 lutego 2023 roku unikatowe obrazy, o dużej wartości artystycznej i sentymentalnej. - Wyrażam głęboką nadzieję, że podarowane przez nas przedmioty będą przełożeniem na realną pomoc i poprzez licytację wspomogą osoby, które zmagają się z mukowiscydozą. – powiedział Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot.
  • Galeria

11 lutego 2023 roku odbędzie się VII Bal Charytatywny organizowany przez Fundację Pomocy Chorym na Mukowiscydozę MUKOHELP. Jednym z jego głównych celów będzie licytacja, a całość osiągniętych zysków zostanie przeznaczona dla podopiecznych fundacji jako wsparcie w walce z chorobą.

Wydarzenie objął patronatem honorowym Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot. Na tę okazję na ręce Prezes Moniki Bartnik przekazał dziś, tj. 1 lutego 2023 roku unikatowe obrazy, o dużej wartości artystycznej i sentymentalnej.

- Wyrażam głęboką nadzieję, że podarowane przez nas przedmioty będą przełożeniem na realną pomoc i poprzez licytację wspomogą osoby, które zmagają się z mukowiscydozą. – powiedział Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot.