Charyzma i wirtuozeria - Martin Garcia Garcia

  • Wydrukuj
  • Email
  • Charyzma i wirtuozeria - Martin Garcia Garcia. Słowa te najlepiej oddają dzisiejszy koncert hiszpańskiego pianisty Martina Garcia Garcia , który odbył się w ramach XVIII Międzynarodowego Forum Pianistycznego „Bieszczady bez granic”, z cyklu „Starosta Jarosławski zaprasza”. Ten zdobywca III nagrody w konkursie Chopinowskim 2021 poruszył emocje jarosławskiej publiczności, która z pewnością zapamięta koncert na długo. Serdecznie dziękuję wspaniałemu artyście, którego mieliśmy zaszczyt słuchać, dziękuję Pani dyrektor Grażynie Seredzie za współpracę i pomoc w organizacji, Panu Bogusławowi Pawlakowi za profesjonalizm i prowadzenie koncertów na najwyższym poziomie, Pani Naczelnik Wydziału Rozwoju i Promocji Elżbiecie Pazyniak, a także publiczności tak licznie zgromadzonej. - powiedział Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot. Był to drugi i ostatni w tym roku koncert z cyklu "Starosta Jarosławski zaprasza". Poniżej fotorelacja z tego wydarzenia. Zdj. I.Rogus
  • Galeria

Słowa te najlepiej oddają dzisiejszy koncert hiszpańskiego pianisty Martina Garcia Garcia , który odbył się w ramach XVIII Międzynarodowego Forum Pianistycznego „Bieszczady bez granic”, z cyklu „Starosta Jarosławski zaprasza”.

Ten zdobywca III nagrody w konkursie Chopinowskim 2021 poruszył emocje jarosławskiej publiczności, która z pewnością zapamięta koncert na długo.

Serdecznie dziękuję wspaniałemu artyście, którego mieliśmy zaszczyt słuchać, dziękuję Pani dyrektor Grażynie Seredzie za współpracę i pomoc w organizacji, Panu Bogusławowi Pawlakowi za profesjonalizm i prowadzenie koncertów na najwyższym poziomie, Pani Naczelnik Wydziału Rozwoju i Promocji Elżbiecie Pazyniak, a także publiczności tak licznie zgromadzonej. - powiedział Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot.

Był to drugi i ostatni w tym roku koncert z cyklu "Starosta Jarosławski zaprasza". Poniżej fotorelacja z tego wydarzenia.

 

Zdj. I.Rogus