35. Konferencja Europa Karpat

  • Wydrukuj
  • Email
  • 35. Konferencja Europa Karpat. Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot wziął udział w 35. Konferencji Europa Karpat, która odbyła się 24-26 lutego 2023 r., w Krasiczynie. Zostały poruszone tematy bardzo ważne w skali międzynarodowej i krajowej. Były to między innymi: „Cyfrowa edukacja”, „Komunikacja w Europie Środkowej – nowa polityka TEN-T”, jak również kwestie szeroko pojętego bezpieczeństwa regionu w kontekście trwającej wojny w Ukrainie, i inne. Wśród osób prowadzących panele dyskusyjne byli m.in.: Poseł do Parlamentu Europejskiego Bogdan Rzońca, Minister Andrzej Adamczyk, Minister Rafał Weber, Poseł Tadeusz Chrzan, Poseł Teresa Pamuła. W gronie uczestników był również Członek Zarządu Powiatu Jarosławskiego Krzysztof Cebulak. Zdj. Profil Facebook Starosty Jarosławskiego Stanisława Kłopota
  • Galeria

Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot wziął udział w 35. Konferencji Europa Karpat, która odbyła się 24-26 lutego 2023 r., w Krasiczynie. Zostały poruszone tematy bardzo ważne w skali międzynarodowej i krajowej.
Były to między innymi: „Cyfrowa edukacja”, „Komunikacja w Europie Środkowej – nowa polityka TEN-T”, jak również kwestie szeroko pojętego bezpieczeństwa regionu w kontekście trwającej wojny w Ukrainie, i inne. Wśród osób prowadzących panele dyskusyjne byli m.in.: Poseł do Parlamentu Europejskiego Bogdan Rzońca, Minister Andrzej Adamczyk, Minister Rafał Weber, Poseł Tadeusz Chrzan, Poseł Teresa Pamuła. W gronie uczestników był również Członek Zarządu Powiatu Jarosławskiego Krzysztof Cebulak.

 

Zdj. Profil Facebook Starosty Jarosławskiego Stanisława Kłopota