Warning: exif_read_data(plakat.png): File not supported in /var/www/clients/client1/web1/web/plugins/content/jw_sigpro/jw_sigpro/includes/helper.php on line 294

II edycja happeningu „Kobiety Kobietom”

• II edycja happeningu „Kobiety Kobietom”. Z okazji Dnia Kobiet Starostwo Powiatowe w Jarosławiu organizuje II edycję happeningu „Kobiety Kobietom”. Podczas wydarzenia będą zbierane środki higieny osobistej, które zostaną przekazane kobietom z Domów Pomocy Społecznej z terenu Powiatu Jarosławskiego. Bardzo zależy nam aby sprawić przyjemność Paniom, w dniu ich święta. Być może symboliczny prezent wywoła uśmiech na ich twarzach. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu jarosławskiego do udziału w wydarzeniu. W ramach akcji zbieramy NOWE artykuły do codziennej pielęgnacji: - szampony, - balsamy do ciała, - kremy do twarzy i do rąk, - żele pod prysznic, - dezodoranty, - mydła w płynie, - chusteczki nawilżane, - pasty i szczoteczki do zębów, - podpaski, - gąbki kąpielowe, itp. Czekamy na Państwa w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu (II piętro, hol)  8 marca w godzinach pracy urzędu. Szczegóły akcji pod numerem telefonu 16 624 62 36 Mile widziane również upominki w postaci: słodyczy (czekolady, bombonierki, ciastka itp.), a także kawa, herbata, soki itp. Czekamy na Państwa!

W ramach akcji zbieramy NOWE artykuły do codziennej pielęgnacji:

- szampony,

- balsamy do ciała,

- kremy do twarzy i do rąk,

- żele pod prysznic,

- dezodoranty,

- mydła w płynie,

- chusteczki nawilżane,

- pasty i szczoteczki do zębów,

- podpaski,

- gąbki kąpielowe, itp.