Dzień Kobiet w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu

• Dzień Kobiet w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu. 8 marca 2023 r. w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu przyświecało hasło pomocy. Odbyła się II edycja happeningu „Kobiety Kobietom”, który został zadedykowany kobietom z Domów Pomocy Społecznej z terenu Powiatu Jarosławskiego. Do akcji przyłączyli się również Panowie m.in. Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot, Wicestarosta Mariusz Trojak, Przewodniczący Rady Powiatu Marian Fedor oraz pracownicy starostwa, uczniowie szkół ponadpodstawowych: Zespół Szkół Spożywczych i Biznesowych, Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących z Jarosławia, i inni. Udało się zebrać bardzo dużo artykułów higieny osobistej, słodkości, kawy czy herbaty dla Pań z Domów Pomocy Społecznej.  - Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy wsparli nasze przedsięwzięcie. Okazaliście Państwo serce, empatię i zaangażowanie. Mam nadzieję, że te symboliczne prezenty wywołają uśmiech na twarzach podopiecznych naszych DPS-ów.  – powiedział Starosta Stanisław Kłopot.