Spotkanie z przedsiębiorcami w Starostwie Powiatowym

  • Wydrukuj
  • Email
  • Spotkanie z przedsiębiorcami w Starostwie Powiatowym. 12 maja 2023 r. odbyło się spotkanie z przedsiębiorcami w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu. Gośćmi specjalnymi byli Pani Olga Semeniuk-Patkowska - Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju i Technologii, Pełnomocnik Rządu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Pan Piotr Patkowski - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów, Główny Rzecznik Dyscypliny Finansów Publicznych. Poruszone kwestie dotyczyły między innymi: rozwoju małych i średnich przedsiębiorców oraz wsparcia dla samorządów po pandemii Covid-19. W spotkaniu uczestniczyli również Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot, Poseł na Sejm RP Teresa Pamuła, Poseł na Sejm RP Tadeusz Chrzan, Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Piotr Pilch oraz lokalni przedsiębiorcy działający w Powiecie Jarosławskim. Tematami poruszonymi były m.in. szanse rozwoju dla małych i średnich przedsiębiorstw, wsparcie samorządów po pandemii COVID-19. Fot. Iwona Rogus
  • Galeria

12 maja 2023 r. odbyło się spotkanie z przedsiębiorcami w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu. Gośćmi specjalnymi byli Pani Olga Semeniuk-Patkowska - Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju i Technologii, Pełnomocnik Rządu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Pan Piotr Patkowski - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów, Główny Rzecznik Dyscypliny Finansów Publicznych.

Poruszone kwestie dotyczyły między innymi: rozwoju małych i średnich przedsiębiorców oraz wsparcia dla samorządów po pandemii Covid-19.

W spotkaniu uczestniczyli również Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot, Poseł na Sejm RP Teresa Pamuła, Poseł na Sejm RP Tadeusz Chrzan, Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Piotr Pilch oraz lokalni przedsiębiorcy działający w Powiecie Jarosławskim.

Tematami poruszonymi były m.in. szanse rozwoju dla małych i średnich przedsiębiorstw, wsparcie samorządów po pandemii COVID-19.

 

Fot. Iwona Rogus