Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców !

  • Wydrukuj
  • Email
  • Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców !. W imieniu organizatorów, serdecznie zapraszamy Państwa na bezpłatne spotkanie informacyjne w ramach akcji „Przedsiębiorcze Pogranicze - dotacje dla firm z pogranicza”. Spotkanie odbędzie się 6 czerwca 2023 r. w godzinach 13:00-15.30 w Urzędzie Miasta Jarosław (sala narad). Głównym celem spotkania pn. „Wsparcie rozwoju i konkurencyjności MŚP w formie dotacji” jest zapoznanie potencjalnych beneficjentów programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027 z zagadnieniami dotyczącymi aktualnego naboru w ramach Działania 1.3 Wsparcie MŚP – Dotacja, Typ projektu: Wsparcie rozwoju i konkurencyjności MŚP w formie dotacji. Rejestracja na spotkanie odbywa się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Potwierdzenie wysyłane jest na adres mailowy, który podany został w formularzu zgłoszeniowym. W sytuacji nie otrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji prosimy o kontakt z organizatorem.Formularz zgłoszeniowy znajduje się poniżej. Harmonogram pozostałych spotkań oraz szczegółowe informacje dot. ww. akcji dostępne są pod adresem: https://fundusze.podkarpackie.pl/index.php/rpowp-2014-2020/spotkania-informacyjne/2122-przedsiebiorcze-pogranicze Formularz zgłoszeniowy: https://fundusze.podkarpackie.pl/index.php/component/rsform/form/12:06-06-2023-r-jaroslaw?Itemid=487 Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
  • Galeria

W imieniu organizatorów, serdecznie zapraszamy Państwa na bezpłatne spotkanie informacyjne w ramach akcji „Przedsiębiorcze Pogranicze - dotacje dla firm z pogranicza”.

Spotkanie odbędzie się 6 czerwca 2023 r. w godzinach 13:00-15.30 w Urzędzie Miasta Jarosław (sala narad).

Głównym celem spotkania pn. „Wsparcie rozwoju i konkurencyjności MŚP w formie dotacji” jest zapoznanie potencjalnych beneficjentów programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027 z zagadnieniami dotyczącymi aktualnego naboru w ramach Działania 1.3 Wsparcie MŚP – Dotacja, Typ projektu: Wsparcie rozwoju i konkurencyjności MŚP w formie dotacji.

Rejestracja na spotkanie odbywa się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Potwierdzenie wysyłane jest na adres mailowy, który podany został w formularzu zgłoszeniowym. W sytuacji nie otrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji prosimy o kontakt z organizatorem.Formularz zgłoszeniowy znajduje się poniżej.

 

Harmonogram pozostałych spotkań oraz szczegółowe informacje dot. ww. akcji dostępne są pod adresem:

https://fundusze.podkarpackie.pl/index.php/rpowp-2014-2020/spotkania-informacyjne/2122-przedsiebiorcze-pogranicze

 

Formularz zgłoszeniowy: https://fundusze.podkarpackie.pl/index.php/component/rsform/form/12:06-06-2023-r-jaroslaw?Itemid=487

 

 Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego