Dzień Mamy w Powiecie Jarosławskim

  • Wydrukuj
  • Email
  • Dzień Mamy w Powiecie Jarosławskim. Z okazji Dnia Matki do Kół Gospodyń Wiejskich z powiatu jarosławskiego trafiły specjalne karnety upominkowe na bezpłatne zwiedzanie z przewodnikiem Muzeum Dzieduszyckich w Zarzeczu. Akcję zorganizowało Starostwo Powiatowe w Jarosławiu, przy osobistym udziale Starosty Jarosławskiego Stanisława Kłopota. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili muzeum w ramach akcji „Dzień Matki w powiecie jarosławskim” i zapraszamy do obejrzenia galerii pamiątkowych zdjęć! Zdj. Muzeum Dzieduszyckich w Zarzeczu.
  • Galeria

Z okazji Dnia Matki do Kół Gospodyń Wiejskich z powiatu jarosławskiego trafiły specjalne karnety upominkowe na bezpłatne zwiedzanie z przewodnikiem Muzeum Dzieduszyckich w Zarzeczu. Akcję zorganizowało Starostwo Powiatowe w Jarosławiu, przy osobistym udziale Starosty Jarosławskiego Stanisława Kłopota.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili muzeum w ramach akcji „Dzień Matki w powiecie jarosławskim” i zapraszamy do obejrzenia galerii pamiątkowych zdjęć!

Zdj. Muzeum Dzieduszyckich w Zarzeczu.