Zgromadzenie Jubileuszowe Związku Powiatów Polskich

  • Wydrukuj
  • Email
  • Zgromadzenie Jubileuszowe Związku Powiatów Polskich. Zgromadzenie Jubileuszowe Związku Powiatów Polskich z okazji 25-lecia usamorządowienia struktur powiatowych odbyło się 12 września 2023 roku na Zamku Królewskim w Warszawie. To właśnie tam 25 lat temu miało miejsce uroczyste wręczenie Aktów Erekcyjnych przedstawicielom wszystkich powiatów. W wydarzeniu uczestniczył Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot. Zgromadzenie było zjazdem Delegatów reprezentujących powiaty i miasta na prawach powiatu z całej Polski oraz gości związanych z samorządem powiatowym poprzez pełnioną w przeszłości lub obecnie funkcję.
  • Galeria

Zgromadzenie Jubileuszowe Związku Powiatów Polskich z okazji 25-lecia usamorządowienia struktur powiatowych odbyło się 12 września 2023 roku na Zamku Królewskim w Warszawie. To właśnie tam 25 lat temu miało miejsce uroczyste wręczenie Aktów Erekcyjnych przedstawicielom wszystkich powiatów.


W wydarzeniu uczestniczył Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot. Zgromadzenie było zjazdem Delegatów reprezentujących powiaty i miasta na prawach powiatu z całej Polski oraz gości związanych z samorządem powiatowym poprzez pełnioną w przeszłości lub obecnie funkcję.