Światowy Dzień Cukrzycy

  • Wydrukuj
  • Email
  • Światowy Dzień Cukrzycy. 15 listopada 2023 roku w Sali Lustrzanej w Jarosławiu członkowie i sympatycy koła terenowego Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Jarosławiu, przedstawiciele władz i organizacji spotkali się na uroczystych obchodach Światowego Dnia Cukrzycy. Powiat Jarosławski reprezentowała Sekretarz Bożena Gmyrek. Organizatorem wydarzenia było Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Koło Terenowe w Jarosławiu, Prezes Grzegorz Graboń oraz Wiceprezes Maria Grabuś. Wydarzenie było okazją do wręczenia odznaczeń i promowania zrozumienia i solidarności w walce z cukrzycą. Na zakończenie uroczystości wystąpił Zespół Tańca Towarzyskiego „Balans” oraz Kabaret „Młodzi Duchem”. Zdj. Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu
  • Galeria

15 listopada 2023 roku w Sali Lustrzanej w Jarosławiu członkowie i sympatycy koła terenowego Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Jarosławiu, przedstawiciele władz i organizacji spotkali się na uroczystych obchodach Światowego Dnia Cukrzycy. Powiat Jarosławski reprezentowała Sekretarz Bożena Gmyrek.

Organizatorem wydarzenia było Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Koło Terenowe w Jarosławiu, Prezes Grzegorz Graboń oraz Wiceprezes Maria Grabuś.

Wydarzenie było okazją do wręczenia odznaczeń i promowania zrozumienia i solidarności w walce z cukrzycą. Na zakończenie uroczystości wystąpił Zespół Tańca Towarzyskiego „Balans” oraz Kabaret „Młodzi Duchem”.

Zdj. Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu