VI Bal Charytatywny Bal Oficerski

  • Wydrukuj
  • Email
  • VI Bal Charytatywny Bal Oficerski. 13 stycznia 2023 roku odbył się VI Charytatywny Bal Oficerski. Uroczystość była okazją do złożenia podziękowań służbom mundurowym za poświęcenie na rzecz Ojczyzny, a zwłaszcza mieszkańców Powiatu Jarosławskiego. Serdecznie dziękuję za Waszą służbę – Panie i Panowie Oficerowie ze wszystkich formacji i służb mundurowych - na rzecz mieszkańców naszej lokalnej Ojczyzny, której na co dzień jesteśmy najbliżej. – powiedział Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot dodając szczególne podziękowania za ofiarną służbę w ostatnich dwóch latach, w czasie pandemii koronawirusa i wojny na Ukrainie. Bal rozpoczął się polonezem w wykonaniu Tancerzy z Powiatowego Ogniska Baletowego. Przyjęcie było także okolicznością do poruszenia wspólnych kwestii, łączących wszystkich reprezentantów służb mundurowych. W zbiórce przeprowadzonej na rzecz Zuzi Pawliszko, dziewczynki, która cierpli na wrodzoną łamliwość kości oraz Mai Wruchy, która zmaga się z zespołem Pradera-Williego, wiotkością uogólnioną, zebrano prawie 12 tys. zł. Zdj. Mirella Pieniążek
  • Galeria

13 stycznia 2023 roku odbył się VI Charytatywny Bal Oficerski. Uroczystość była okazją do złożenia podziękowań służbom mundurowym za poświęcenie na rzecz Ojczyzny, a zwłaszcza mieszkańców Powiatu Jarosławskiego. Serdecznie dziękuję za Waszą służbę – Panie i Panowie Oficerowie ze wszystkich formacji i służb mundurowych - na rzecz mieszkańców naszej lokalnej Ojczyzny, której na co dzień jesteśmy najbliżej. – powiedział Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot dodając szczególne podziękowania za ofiarną służbę w ostatnich dwóch latach, w czasie pandemii koronawirusa i wojny na Ukrainie. Bal rozpoczął się polonezem w wykonaniu Tancerzy z Powiatowego Ogniska Baletowego. Przyjęcie było także okolicznością do poruszenia wspólnych kwestii, łączących wszystkich reprezentantów służb mundurowych.

W zbiórce przeprowadzonej na rzecz Zuzi Pawliszko, dziewczynki, która cierpli na wrodzoną łamliwość kości oraz Mai Wruchy, która zmaga się z zespołem Pradera-Williego, wiotkością uogólnioną, zebrano prawie 12 tys. zł.

Zdj. Mirella Pieniążek