Koncert PADEREWSKI SYMPHONY ORCHESTRA - zapraszamy!

  • Wydrukuj
  • Email
  • Koncert PADEREWSKI SYMPHONY ORCHESTRA - zapraszamy!. Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot, Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Podkarpacka Fundacja Rozwoju Kultury zapraszają na koncert, który odbędzie się 7 LUTEGO 2024 r. w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Jarosławiu, o godzinie 18:00, Koncert organizowany jest w ramach premierowego tournée koncertowego PADEREWSKI SYMPHONY ORCHESTRA, pod dyrekcją Michała K. Szymanowskiego wraz z uczestnikami XIX Międzynarodowego Forum Pianistycznego ,,BIESZCZADY BEZ GRANIC" BILETY DO NABYCIA W MUZEUM W JAROSŁAWIU KAMIENICA ORSETTICH Szczegóły na plakacie, serdecznie zapraszamy!
  • Galeria

Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot, Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Podkarpacka Fundacja Rozwoju Kultury zapraszają na koncert, który odbędzie się 7 LUTEGO 2024 r. w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Jarosławiu, o godzinie 18:00,

Koncert organizowany jest w ramach premierowego tournée koncertowego PADEREWSKI SYMPHONY ORCHESTRA, pod dyrekcją Michała K. Szymanowskiego wraz z uczestnikami XIX Międzynarodowego Forum Pianistycznego ,,BIESZCZADY BEZ GRANIC"

BILETY DO NABYCIA W MUZEUM W JAROSŁAWIU KAMIENICA ORSETTICH

Szczegóły na plakacie, serdecznie zapraszamy!