III edycja happeningu „Kobiety Kobietom”

• III edycja happeningu „Kobiety Kobietom”. Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot zaprasza do udziału w trzeciej edycji happeningu z okazji Dnia Kobiet „Kobiety Kobietom” W tegorocznej odsłonie akcji chcemy okazać solidarność bezdomnym kobietom ze Schroniska im. Św. Brata Alberta w Jarosławiu. W dniach 7 - 8 marca zapraszamy do Starostwa Powiatowego w Jarosławiu (II piętro, hol), gdzie będziemy zbierać: - mydło (w każdej postaci) - żele pod prysznic - gąbki, myjki - dezodoranty - kosmetyki - proszki do prania i płyny do płukań tkanin - płyny mycia do podłóg i WC - chusteczki i ręczniki papierowe W trakcie happeningu, w mobilnym studio fotograficznym przygotowanym przez nauczycieli i uczniów z Zespołu Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu, będzie możliwość wzięcia udziału w sesji zdjęciowej na przygotowanej okolicznościowej ściance Czekamy na Państwa w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu (II piętro, hol)  7-8 marca w godzinach pracy urzędu. Szczegóły akcji pod numerem telefonu 16 624 62 36 Mile widziane również upominki w postaci: słodyczy (czekolady, bombonierki, ciastka itp.), a także kawa, herbata, soki itp. Czekamy na Państwa! Serdecznie zapraszamy !

- mydło (w każdej postaci)

- żele pod prysznic

- gąbki, myjki

- dezodoranty