Spotkanie z Poseł do Parlamentu Europejskiego Beatą Szydło

  • Wydrukuj
  • Email
  • Spotkanie z Poseł do Parlamentu Europejskiego Beatą Szydło. 13 maja 2024 r. w Powiecie Jarosławskim gościła posłanka do Parlamentu Europejskiego, była premier RP – Beata Szydło. Spotkanie w Jarosławiu, było jednym z cyklu spotkań z mieszkańcami Podkarpacia. W Starostwie Powiatowym w Jarosławiu w spotkaniu wzięli udział: Poseł do Parlamentu Europejskiego Bogdan Rzońca, Posłowie na Sejm RP Marek Kuchciński, Teresa Pamuła oraz Tadeusz Chrzan, a także Jolanta Sawicka – była Wicewojewoda Podkarpacka. "Jest mi niezmiernie miło gościć państwa na Ziemi Jarosławskiej. Nie sądziłem, że w pierwszych dniach mojego urzędowania na stanowisku Starosty Jarosławskiego będę miał przyjemność gościć Panią Premier w progach Starostwa Powiatowego w Jarosławiu. Bardzo się cieszę na dzisiejsze spotkanie i jestem przekonany, iż będzie bardzo owocne" – przywitał zebranych starosta Kamil Dziukiewicz. Powiat Jarosławski reprezentowali radni powiatowi na czele ze Starostą Jarosławskim Kamilem Dziukiewiczem , Wicestarostą Jarosławskim Krzysztofem Cebulakiem oraz Etatowym Członkiem Zarządu Powiatu Andrzejem Wyczawskim. Zdj. Mirella Pieniążek/Starostwo Powiatowe w Jarosławiu
  • Galeria

13 maja 2024 r. w Powiecie Jarosławskim gościła posłanka do Parlamentu Europejskiego, była premier RP – Beata Szydło. Spotkanie w Jarosławiu, było jednym z cyklu spotkań z mieszkańcami Podkarpacia.

W Starostwie Powiatowym w Jarosławiu w spotkaniu wzięli udział: Poseł do Parlamentu Europejskiego Bogdan Rzońca, Posłowie na Sejm RP Marek Kuchciński, Teresa Pamuła oraz Tadeusz Chrzan, a także Jolanta Sawicka – była Wicewojewoda Podkarpacka.

"Jest mi niezmiernie miło gościć państwa na Ziemi Jarosławskiej. Nie sądziłem, że w pierwszych dniach mojego urzędowania na stanowisku Starosty Jarosławskiego będę miał przyjemność gościć Panią Premier w progach Starostwa Powiatowego w Jarosławiu. Bardzo się cieszę na dzisiejsze spotkanie i jestem przekonany, iż będzie bardzo owocne" – przywitał zebranych starosta Kamil Dziukiewicz.

Powiat Jarosławski reprezentowali radni powiatowi na czele ze Starostą Jarosławskim Kamilem Dziukiewiczem , Wicestarostą Jarosławskim Krzysztofem Cebulakiem oraz Etatowym Członkiem Zarządu Powiatu Andrzejem Wyczawskim.

Zdj. Mirella Pieniążek/Starostwo Powiatowe w Jarosławiu