Uroczyste pożegnanie lek. Małgorzaty Dankiewicz

  • Wydrukuj
  • Email
  • Uroczyste pożegnanie lek. Małgorzaty Dankiewicz. 15 maja 2024 roku odbyło się uroczyste pożegnanie lek. Małgorzaty Dankiewicz – długoletniej Ordynator Oddziału Zakaźnego w Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu. W wydarzeniu uczestniczyli Dyrektor COM Piotr Pochopień oraz przedstawiciele personelu. Starosta Jarosławski Kamil Dziukiewicz w imieniu swoim oraz społeczności Powiatu Jarosławskiego złożył na ręce pani doktor wraz z podziękowaniami obraz autorstwa Tadeusza Czaczkowskiego oraz bukiet kwiatów. Dziękujemy Pani Doktor za każdy dzień spędzony na ratowaniu życia i zdrowia mieszkańców Powiatu Jarosławskiego. Dziękujemy za nieustanne starania, wyrzeczenia, za gotowość do działania nawet w najtrudniejszych sytuacjach. – podkreślił starosta. Zdj. Iwona Rogus
  • Galeria

15 maja 2024 roku odbyło się uroczyste pożegnanie lek. Małgorzaty Dankiewicz – długoletniej Ordynator Oddziału Zakaźnego w Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu.

W wydarzeniu uczestniczyli Dyrektor COM Piotr Pochopień oraz przedstawiciele personelu. Starosta Jarosławski Kamil Dziukiewicz w imieniu swoim oraz społeczności Powiatu Jarosławskiego złożył na ręce pani doktor wraz z podziękowaniami obraz autorstwa Tadeusza Czaczkowskiego oraz bukiet kwiatów. Dziękujemy Pani Doktor za każdy dzień spędzony na ratowaniu życia i zdrowia mieszkańców Powiatu Jarosławskiego. Dziękujemy za nieustanne starania, wyrzeczenia, za gotowość do działania nawet w najtrudniejszych sytuacjach. – podkreślił starosta.

Zdj. Iwona Rogus