• Wizyta Starosty Jarosławskiego w Zespole Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Jarosławiu. w dniu 17 maja 2024 r. odbyło się spotkanie Starosty Jarosławskiego Kamila Dziukiewicza z dyrektorem Zespołu Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Jarosławiu Bartłomiejem Kordasem. W czasie wizyty zostały poruszone tematy funkcjonowania placówki i jej dalszego rozwoju. Dyrektor ZPOW Bartłomiej Kordas przedstawił kluczowe miejsca tj.stołówka, zaplecze kuchenne, pokoje,suszarnie, sanitariaty, schronisko młodzieżowe, gdzie młodzież spędza swój wolny czas. Spotkanie jest pierwszym krokiem do podjęcia działań w kierunku polepszenia warunków dla uczniów zamieszkujących ZPOW w Jarosławiu. Zdj.ZPOW/dziękujemy.

Zdj.ZPOW/dziękujemy.