Festyn Rodzinny w Wietlinie

• Festyn Rodzinny w Wietlinie. 2 czerwca 2024 roku w Wietlinie, pod honorowym patronatem Starosty Jarosławskiego Kamila Dziukiewicza odbył się Festyn Rodzinny, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa w Wietlinie im. M. Konopnickiej z Dyrektor Dorotą Czubochą – Zając na czele. W programie znalazły się występy dzieci i młodzieży, rozgrywki sportowe, zawody strażackie czy festiwal kolorów. Powiat Jarosławski reprezentował Wicestarosta Krzysztof Cebulak. Wydarzenie było okazją do propagowania zdrowego stylu życia, integracji ze środowiskiem lokalnym oraz prezentacji dorobku artystycznego uczniów.

Powiat Jarosławski reprezentował Wicestarosta Krzysztof Cebulak.