Dzień Dziecka w Świętem. LKS "Sanoczanka" Święte awansowała do ligi okręgowej

  • Wydrukuj
  • Email
  • Dzień Dziecka w Świętem. LKS "Sanoczanka" Święte awansowała do ligi okręgowej. 9 czerwca 2024 roku na Stadionie Sportowym w Świętem odbył się Dzień Dziecka, który przyciągnął licznych mieszkańców i ich pociechy. W wydarzeniu wzięli udział między innymi Poseł na Sejm RP Tadeusz Chrzan, Starosta Jarosławski Kamil Dziukiewicz, I Wiceprzewodniczący Rady Gminy Radymno Marek Kisielewicz oraz Krzysztof Gawłowski Prezes Zarządu Klubu Sportowego. To spotkanie było okazją do złożenia gratulacji i przekazania pucharu i piłki drużynie LKS "Sanoczanka" Święte, która awansowała do ligi okręgowej. Wśród atrakcji znalazły się gry i zabawy dla najmłodszych, zjeżdżalnie, dmuchańce, napoje, lody, wata cukrowa oraz zabawy w pianie. Dzieci miały również okazję przejechać się bryczką konną, podziwiać pokaz walk karate oraz uczestniczyć w zawodach sportowych. 
  • Galeria

9 czerwca 2024 roku na Stadionie Sportowym w Świętem odbył się Dzień Dziecka, który przyciągnął licznych mieszkańców i ich pociechy. W wydarzeniu wzięli udział między innymi Poseł na Sejm RP Tadeusz Chrzan, Starosta Jarosławski Kamil Dziukiewicz, I Wiceprzewodniczący Rady Gminy Radymno Marek Kisielewicz oraz Krzysztof Gawłowski Prezes Zarządu Klubu Sportowego.

To spotkanie było okazją do złożenia gratulacji i przekazania pucharu i piłki drużynie LKS "Sanoczanka" Święte, która awansowała do ligi okręgowej.

Wśród atrakcji znalazły się gry i zabawy dla najmłodszych, zjeżdżalnie, dmuchańce, napoje, lody, wata cukrowa oraz zabawy w pianie. Dzieci miały również okazję przejechać się bryczką konną, podziwiać pokaz walk karate oraz uczestniczyć w zawodach sportowych.