Mistrzostwie Europy Combat Ju Jutsu w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu

  • Wydrukuj
  • Email
  • Mistrzostwie Europy Combat Ju Jutsu w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu. 10 czerwca 2024 roku w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu odbyło się uroczyste spotkanie podsumowujące Mistrzostwa Europy Combat Ju Jutsu, które odbyły się 18 maja 2024 roku w Malgrat de Mar w Hiszpanii. Starosta Jarosławski Kamil Dziukiewicz wręczył mistrzom nagrody, złożył gratulacje i wyrazy uznania dla tak ogromnego sukcesu zwrócił się także słowami podziękowań do trenerów i rodziców, za trud, który wkładają w wychowanie i przygotowanie młodych. To wielki sukces dla Was, ale także dla Powiatu Jarosławskiego. Cieszę się, że mamy tak zdolnych sportowców, którzy osiągają spektakularne wyniki w dziedzinie sztuk walki na arenie międzynarodowej! – mówił Starosta Kamil Dziukiewicz. Do gratulacji dołączył się również Marcin Jaworski Przewodniczący Komisji Promocji Kultury, Sportu i Współpracy Międzynarodowej. Wśród zebranych obecni byli: - Jolanta Jabłońska, mama Amelii Jabłońskiej - zdobywczyni złotego medalu. Amelia jest uczennicą SP im. Orląt Lwowskich w Roźwienicy. - Aleksandra Haniszewska, uczennica ZSBiO w Jarosławiu – zdobywczyni brązowego medalu, która przyjechała wraz z opiekunem Joanną Gral-Grzywacz oraz rodzicami i siostrą. Zarówno Amelia, jak i Aleksandra trenują w Klubie Chikara Dojo. - Maja Frankiewicz, uczennica I LO w Jarosławiu, zdobywczyni srebrnego medalu. Na co dzień trenuje w Szkole Sztuk Walki. Obecna była wraz z tatą – trenerem - Ireneuszem Frankiewiczem. - Bartosz Wilk – zdobywca brązowego medalu, uczeń SP nr 1 w Jarosławiu. Trenuje w Szkole Sztuk Walki Kobra. Obecny był z rodzicami i dyrektorem szkoły Olafem Pokrywką. - Zuzanna Stęc – uczennica I LO w Jarosławiu, trenuje w Szkole Sztuk Walki Kobra. Nagrodę odebrała wraz z mamą oraz siostrą. Uczennicom I LO towarzyszyła także dyrektor szkoły Jolanta Moskwa. - Zosia Wałczyńska – uczennica SP nr 11 w Jarosławiu. Na co dzień trenuje w Szkole Sztuk Walki Kobra. Zofii towarzyszyły mama wraz z dyrektorem szkoły Ewą Leniar. Na mistrzostwach Zosia zdobyła IV miejsce. - Kaja Kaspersky – uczennica Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych w Jarosławiu. Na co dzień trenuje w Klubie Kobra . Zdobyła na Mistrzostwach Europy w Hiszpani IV miejsce. Dziś obecna z dyrektor Szkoły Renatą Tomaka-Pasternak. Listy gratulacyjne otrzymali trenerzy: - Tadeusz Rybka, trener mistrzowski z klubu Chikara Dojo. - Dariusz Moskwiak ze Stowarzyszenia Miłośników Walki Iwarashii. - Ireneusz Frankiewicz oraz Daniel Wilk reprentujący Szkołę Sztuk Walki Kobra Serdecznie gratulujemy wszystkim i życzymy dalszych sukcesów!
  • Galeria

10 czerwca 2024 roku w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu odbyło się uroczyste spotkanie podsumowujące Mistrzostwa Europy Combat Ju Jutsu, które odbyły się 18 maja 2024 roku w Malgrat de Mar w Hiszpanii. Starosta Jarosławski Kamil Dziukiewicz wręczył mistrzom nagrody, złożył gratulacje i wyrazy uznania dla tak ogromnego sukcesu zwrócił się także słowami podziękowań do trenerów i rodziców, za trud, który wkładają w wychowanie i przygotowanie młodych.

To wielki sukces dla Was, ale także dla Powiatu Jarosławskiego. Cieszę się, że mamy tak zdolnych sportowców, którzy osiągają spektakularne wyniki w dziedzinie sztuk walki na arenie międzynarodowej! – mówił Starosta Kamil Dziukiewicz.

Do gratulacji dołączył się również Marcin Jaworski Przewodniczący Komisji Promocji Kultury, Sportu i Współpracy Międzynarodowej.

Wśród zebranych obecni byli:

- Jolanta Jabłońska, mama Amelii Jabłońskiej - zdobywczyni złotego medalu. Amelia jest uczennicą SP im. Orląt Lwowskich w Roźwienicy.

- Aleksandra Haniszewska, uczennica ZSBiO w Jarosławiu – zdobywczyni brązowego medalu, która przyjechała wraz z opiekunem Joanną Gral-Grzywacz oraz rodzicami i siostrą. Zarówno Amelia, jak i Aleksandra trenują w Klubie Chikara Dojo.

- Maja Frankiewicz, uczennica I LO w Jarosławiu, zdobywczyni srebrnego medalu. Na co dzień trenuje w Szkole Sztuk Walki. Obecna była wraz z tatą – trenerem - Ireneuszem Frankiewiczem.

- Bartosz Wilk – zdobywca brązowego medalu, uczeń SP nr 1 w Jarosławiu. Trenuje w Szkole Sztuk Walki Kobra. Obecny był z rodzicami i dyrektorem szkoły Olafem Pokrywką.

- Zuzanna Stęc – uczennica I LO w Jarosławiu, trenuje w Szkole Sztuk Walki Kobra. Nagrodę odebrała wraz z mamą oraz siostrą. Uczennicom I LO towarzyszyła także dyrektor szkoły Jolanta Moskwa.

- Zosia Wałczyńska – uczennica SP nr 11 w Jarosławiu. Na co dzień trenuje w Szkole Sztuk Walki Kobra. Zofii towarzyszyły mama wraz z dyrektorem szkoły Ewą Leniar. Na mistrzostwach Zosia zdobyła IV miejsce.

- Kaja Kaspersky – uczennica Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych w Jarosławiu. Na co dzień trenuje w Klubie Kobra . Zdobyła na Mistrzostwach Europy w Hiszpani IV miejsce. Dziś obecna z dyrektor Szkoły Renatą Tomaka-Pasternak.

Listy gratulacyjne otrzymali trenerzy:

- Tadeusz Rybka, trener mistrzowski z klubu Chikara Dojo.

- Dariusz Moskwiak ze Stowarzyszenia Miłośników Walki Iwarashii.

- Ireneusz Frankiewicz oraz Daniel Wilk reprentujący Szkołę Sztuk Walki Kobra

Serdecznie gratulujemy wszystkim i życzymy dalszych sukcesów!