• Uwaga! Czasowe zamknięcie części placu parkingowego przy Starostwie Powiatowym w Jarosławiu. Informujemy, że od dzisiaj - tj. środa 12 czerwca br. - rozpoczynają się prace przygotowawcze do remontu w budynku Starostwa. W związku z tym, od dzisiaj nie można korzystać z miejsc parkingowych usytuowanych wzdłuż ściany budynku od strony parkingu wewnętrznego, z wyłączeniem miejsc dla osób niepełnosprawnych (one są dostępne). Wejścia od strony parkingu wewnętrznego są dostępne. Klatka schodowa od strony Powiatowego Zespołu do spraw Orzekania o Niepełnosprawności będzie na pewien czas, całkowicie wyłączona z użytkowania. W miarę realizacji kolejnych etapów remontu pojawią się kolejne utrudnienia, o których będziemy informować na bieżąco. Za wszelkie niedogodności przepraszamy!

Za wszelkie niedogodności przepraszamy!