Spotkanie z zarządem PSONI

• Spotkanie z zarządem PSONI. 17 czerwca odbyło się spotkanie Starosty Jarosławskiego Kamila Dziukiewicza z Przewodniczącym Zarządu Koła w Jarosławiu PSONI Mariuszem Mitusiem, Ewą Grabuś Kierownikiem Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz Dyrektorem Biura Obsługi Placówek Krzysztofem Buryłą. Spotkanie rozpoczęło się od złożenia gratulacji Staroście Jarosławskiemu z okazji objęcia nowej funkcji. Zostały również omówione sprawy organizacyjne Stowarzyszenia, a także dalsze plany na przyszłość.