Konferencja dotycząca Krajowego Funduszu Szkoleniowego

• Konferencja dotycząca Krajowego Funduszu Szkoleniowego. 18 czerwca 2024 roku odbyła się konferencja zorganizowana przez Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu dotycząca Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS). W wydarzeniu wzięli udział Starosta Jarosławski Kamil Dziukiewicz oraz Etatowy Członek Zarządu Andrzej Wyczawski. Głównym celem KFS jest zapobieganie utracie pracy z powodu braku dopasowania kompetencji pracowników do wymagań dynamicznie zmieniającej się gospodarki. KFS adresowany jest zarówno do pracowników jak i pracodawców, którzy chcieliby skorzystać z różnych form kształcenia ustawicznego.