• Spotkanie z konsultantem wojewódzkim w dziedzinie neurologii dla obszaru województwa podkarpackiego.. 5 lipca 2024 roku w Rzeszowie odbyło się spotkanie z udziałem prof. dr n. med. Haliny Bartosik – Psujek – konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie neurologii dla obszaru województwa podkarpackiego. W spotkaniu wziął udział Starosta Jarosławski Kamil Dziukiewicz wraz z ordynatorem Oddziału Neurologicznego z Pododdziałem Udarowym drem n. med. Dariuszem Bieleckim. Wydarzenie zorganizowane było przez Departament Ochrony Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego. Miało na celu ustalenie warunków współpracy w ramach regionalnej sieci interwencyjnego leczenia udaru mózgu (PSILUM).