Uroczysta sesja Sejmiku Województwa Podkarpackiego w Muzeum-Zamku w Łańcucie

• Uroczysta sesja Sejmiku Województwa Podkarpackiego w Muzeum-Zamku w Łańcucie. 7 lipca 2024 r. Błogosławiona Rodzina Ulmów została ogłoszona Patronami Województwa Podkarpackiego. Stało się to podczas uroczystej sesji Sejmiku Województwa Podkarpackiego, która odbyła się w Muzeum-Zamku w Łańcucie. Ulmowie zostali ustanowieni patronami w roku jubileuszu 25-lecia samorządu Województwa Podkarpackiego. Podczas uroczystości Powiat Jarosławski reprezentował Kamil Dziukiewicz Starosta Powiatu Jarosławskiego. Wśród licznych gości obecny był także Poseł na Sejm RP Tadeusz Chrzan. Zdj. Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, dziękujemy.

7 lipca 2024 r. Błogosławiona Rodzina Ulmów została ogłoszona Patronami Województwa Podkarpackiego. Stało się to podczas uroczystej sesji Sejmiku Województwa Podkarpackiego, która odbyła się w Muzeum-Zamku w Łańcucie.🏰 Ulmowie zostali ustanowieni patronami w roku jubileuszu 25-lecia samorządu Województwa Podkarpackiego. Podczas uroczystości Powiat Jarosławski reprezentował Kamil Dziukiewicz Starosta Powiatu Jarosławskiego. Wśród licznych gości obecny był także Poseł na Sejm RP Tadeusz Chrzan.

Zdj. Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, dziękujemy.