Rozpoczęła się realizacja zadań dofinansowanych z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych, pierwszą z realizowanych inwestycji jest: przebudowa drogi powiatowej Cetula – Piwoda

  • Wydrukuj
  • Email
  • Rozpoczęła się realizacja zadań dofinansowanych z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych, pierwszą z realizowanych inwestycji jest: przebudowa drogi powiatowej Cetula – Piwoda. Rozpoczęła się realizacja zadań dofinansowanych z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych. Pierwszą z realizowanych inwestycji jest: przebudowa drogi powiatowej Nr 1706R Cetula – Piwoda od skrzyżowania z drogą Piwoda – Olchowa za stadion (do krzyżówki z drogą gminną). W ramach niniejszego zadania firma STRABAG Sp. z o.o. dokonała przebudowy ponad 2 km drogi w postaci wyrównania istniejącej nawierzchni oraz ułożenia warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno – bitumicznej o grubości 4 cm, pozostało jeszcze wykonanie poboczy oraz regulacja wysokościowa wjazdów indywidualnych. Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy oraz dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość.
  • Galeria

Rozpoczęła się realizacja zadań dofinansowanych z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych.

Pierwszą z realizowanych inwestycji jest: przebudowa drogi powiatowej Nr 1706R Cetula – Piwoda od skrzyżowania z drogą Piwoda – Olchowa za stadion (do krzyżówki z drogą gminną).

W ramach niniejszego zadania firma STRABAG Sp. z o.o. dokonała przebudowy ponad 2 km drogi w postaci wyrównania istniejącej nawierzchni oraz ułożenia warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno – bitumicznej o grubości 4 cm, pozostało jeszcze wykonanie poboczy oraz regulacja wysokościowa wjazdów indywidualnych.

Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy oraz dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość.