„Fundusz Usług Rozwojowych II” - dofinasowanie na kursy i szkolenia w ramach projektu realizowanego przez Przemyską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

  • Wydrukuj
  • Email
  • „Fundusz Usług Rozwojowych II” - dofinasowanie na kursy i szkolenia w ramach projektu realizowanego przez Przemyską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.. „Fundusz Usług Rozwojowych II” - dofinasowanie na kursy i szkolenia w ramach projektu realizowanego przez Przemyską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. informuje o ogłoszeniu III naboru formularzy zgłoszeniowych w ramach projektu „Fundusz Usług Rozwojowych II - wsparcie przedsiębiorców i pracodawców oraz ich pracowników z subregionu przemyskiego” Projekt jest skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz pracodawców nie będących przedsiębiorcami, mających swoją siedzibę, oddział lub miejsce wykonywania działalności gospodarczej na obszarze subregionu przemyskiego woj. podkarpackiego (miasto Przemyśl, powiaty: przemyski, jarosławski, przeworski, lubaczowski) oraz pracowników tych podmiotów, wykonujący pracę na terenie subregionu przemyskiego. W ramach projektu można uzyskać dofinansowanie na usługi rozwojowe dostępne w Bazie Usług Rozwojowych. Baza Usług Rozwojowych (BUR) to internetowa, ogólnodostępna, darmowa baza oferująca usługi szkoleniowe i skupiająca w jednym miejscu firmy szkoleniowo-doradcze z całego kraju. Administratorem Bazy jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Maksymalna kwota dofinansowania na jednego pracownika wynosi 10 000 zł, natomiast poziom dofinansowania (w zależności od wielkości podmiotu) może wynieść nawet 80%. Formularze zgłoszeniowe w ramach III naboru do projektu można składać od 11.07.2024 r. do 24.07.2024 r. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027, Priorytet FEPK.07 Kapitał ludzki gotowy do zmian, Działanie FEPK.07.09 Rozwój kwalifikacji i kompetencji kadr i jest realizowany na podstawie umowy zawartej przez PARR S.A. z Wojewódzkim Urzędem Pracy w  Rzeszowie. Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie www.funduszuslugrozwojowych2.parr.pl Biuro projektu: ul. ks. Piotra Skargi 7/1, 37-700 Przemyśl mail: uslugirozwojowe2@parr.pl tel. 16 633 63 88
  • Galeria

„Fundusz Usług Rozwojowych II” - dofinasowanie na kursy i szkolenia w ramach projektu realizowanego przez Przemyską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

 

Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. informuje o ogłoszeniu III naboru formularzy zgłoszeniowych w ramach projektu „Fundusz Usług Rozwojowych II - wsparcie przedsiębiorców i pracodawców oraz ich pracowników z subregionu przemyskiego

Projekt jest skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz pracodawców nie będących przedsiębiorcami, mających swoją siedzibę, oddział lub miejsce wykonywania działalności gospodarczej na obszarze subregionu przemyskiego woj. podkarpackiego (miasto Przemyśl, powiaty: przemyski, jarosławski, przeworski, lubaczowski) oraz pracowników tych podmiotów, wykonujący pracę na terenie subregionu przemyskiego.

W ramach projektu można uzyskać dofinansowanie na usługi rozwojowe dostępne w Bazie Usług Rozwojowych. Baza Usług Rozwojowych (BUR) to internetowa, ogólnodostępna, darmowa baza oferująca usługi szkoleniowe i skupiająca w jednym miejscu firmy szkoleniowo-doradcze z całego kraju. Administratorem Bazy jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Maksymalna kwota dofinansowania na jednego pracownika wynosi 10 000 zł, natomiast poziom dofinansowania (w zależności od wielkości podmiotu) może wynieść nawet 80%.

Formularze zgłoszeniowe w ramach III naboru do projektu można składać od 11.07.2024 r. do 24.07.2024 r.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027, Priorytet FEPK.07 Kapitał ludzki gotowy do zmian, Działanie FEPK.07.09 Rozwój kwalifikacji i kompetencji kadr i jest realizowany na podstawie umowy zawartej przez PARR S.A. z Wojewódzkim Urzędem Pracy w  Rzeszowie.

Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie

www.funduszuslugrozwojowych2.parr.pl

Biuro projektu:

ul. ks. Piotra Skargi 7/1, 37-700 Przemyśl

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 16 633 63 88