Spotkanie z Posłem na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Krzysztofem Sobolewskim

• Spotkanie z Posłem na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Krzysztofem Sobolewskim. 16 lipca 2024 r. odbyło się spotkanie z Posłem na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Krzysztofem Sobolewskim, podczas którego pogratulował Staroście Jarosławskiemu Kamilowi Dziukiewiczowi wyboru na starostę kadencji 2024-2029. Spotkanie miało na celu podkreślenie znaczenia lokalnej współpracy. Poseł Sobolewski wyraził swoje uznanie dla dotychczasowych osiągnięć Starosty oraz zapewnił o dalszym wsparciu w realizacji projektów ważnych dla mieszkańców Powiatu Jarosławskiego.