Kolejne prace scaleniowe w Powiecie Jarosławskim

• Kolejne prace scaleniowe w Powiecie Jarosławskim . 16 lipca 2024 r. Kamil Dziukiewicz Starosta Jarosławski wraz z Wicestarostą Krzysztofem Cebulakiem podpisali dwie umowy dotyczące scaleń. Pierwsza umowa dotycząca nadzoru nad pracami zagospodarowania poscaleniowego w zakresie objętym Projektem pn. „Scalenie gruntów położonych w obszarze wsi Boratyn, gmina Chłopice” w ramach PROW na lata 2014-2020” zawarta została z Hanną Kic prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą „EKOTRANS – laboratorium drogowe" Hanną Kic. Kwota umowy drugiej wynosi 55 555,00 zł, a termin realizacji to 300 dni. Drugą z nich pn. „Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w zakresie objętym Projektem dotyczącym scalenia gruntów położonych w obrębie wsi Chłopice gmina Chłopice realizowanym w ramach PROW na lata 2014-2020” zawarto z Zakładem Drogowym Tadeusz Popek Spółka Jawna reprezentowanym przez Tomasza Frendo. Kwota umowy wynosi 4 618 045,46 zł, a jej termin realizacji 270 dni.