Spotkanie z Jarosławskim Katolickim Stowarzyszeniem Charytatywnym im. Ojca Pio

• Spotkanie z Jarosławskim Katolickim Stowarzyszeniem Charytatywnym im. Ojca Pio. 23 lipca 2024 r. Starostę Jarosławskiego Kamila Dziukiewicza odwiedzili członkowie Jarosławskiego Katolickiego Stowarzyszenia Charytatywnego im. Ojca Pio. Podczas spotkania pogratulowali Staroście Jarosławskiemu wyboru na Starostę w kadencji 2024-2029 oraz przedstawili cele i założenia funkcjonowania Stowarzyszenia. W spotkaniu uczestniczyli: Renata Foryś dyrektor ośrodka Jarosławskiego Katolickiego Stowarzyszenia Charytatywnego im. Ojca Pio Mieczysław Kraus – skarbnik zarządu Jarosławskiego Katolickiego Stowarzyszenia Charytatywnego im. Ojca Pio, Członkowie stowarzyszenia w osobach Marian Balicki, Katarzyna Pajda. Więcej o funkcjonowaniu Stowarzyszenia już wkrótce.

Członkowie stowarzyszenia w osobach Marian Balicki, Katarzyna Pajda.

Więcej o funkcjonowaniu Stowarzyszenia już wkrótce.