• JAROSŁAWSKI RAJD POJAZDÓW ZABYTKOWYCH - VII Runda Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych. Już w piątek 6 września rozpoczyna się Jarosławski Rajd Pojazdów Zabytkowych - VII Runda Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym starosty jarosławskiego Kamila Dziukiewicza. Rajd jest widowiskiem motoryzacyjnym nie tylko dla miłośników sportów samochodowych i pasjonatów zabytkowej motoryzacji. Ma on charakter nawigacyjno-turystyczny a jego celem jest propagowanie bezpiecznej jazdy, historii motoryzacji a także poznawanie ciekawych zakątków kraju. Jest to wydarzenie bezpłatne, podczas którego, mieszkańcy regionu i kibice będą mieli możliwość oglądania na żywo rywalizacji rajdowych załóg oraz pięknych zabytkowych samochodów. Szczególnie atrakcyjne dla publiczności są konkursy elegancji, które odbędą się: na Rynku w Jarosławiu, na Rynku w Pruchniku i w Parku Roźwienickim. Załogi, będą miały do pokonania trasę o łącznej długości około 130 km, podzieloną na etapy. w piątek września: na Starcie na Rynku w Jarosławiu o godz. 10:00 na parkingu MOSIR Przeworsk, podczas oceny techniki jazdy o godz. 10:53 przy Muzeum w Przeworsku Zespół Pałacowo - Parkowy podczas przerwy na zwiedzanie Muzeum od godz. 11:15 na parkingu w Przeworsku, ul. Słowackiego, podczas oceny techniki jazdy o godz. 12:22 na parkingu przy Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Jodłówce podczas próby sportowej o godz. 13:20 w skateparku w Pruchniku, ul. Parkowa, podczas próby sportowej o godz. 13:49 na Rynku w Pruchniku, gdzie odbędzie się konkurs elegancji o godz 13:55 na Mecie przy Hotelu Sanova w Jarosławiu o godz. 15.55 w sobotę 7 września: na Starcie na Rynku w Jarosławiu o godz. 10.00 w Roźwienicy przy ROMA Strefa Płyt, podczas oceny techniki jazdy o godz. 11:02 w Roźwienicy na parkingu szkolnym, podczas próby sportowej o godz. 11:07 w Parku Roźwienickim, podczas konkursu elegancji o godz. 11:15 na Mecie na Jarosławskim Rynku od godz. 13:15, gdzie odbędzie się konkurs elegancji, parada ulicami miasta i ceremonia wręczenia pucharów Szczegóły znajdą Państwo na plakacie. Serdecznie zapraszamy!!!

🗓️w piątek 6️⃣ września:

📌na Starcie na Rynku w Jarosławiu o godz. 10:00

📌na parkingu MOSIR Przeworsk, podczas oceny techniki jazdy o godz. 10:53

📌przy Muzeum w Przeworsku Zespół Pałacowo - Parkowy podczas przerwy na zwiedzanie Muzeum od godz. 11:15

📌na parkingu w Przeworsku, ul. Słowackiego, podczas oceny techniki jazdy o godz. 12:22

📌na parkingu przy Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Jodłówce podczas próby sportowej o godz. 13:20

📌w skateparku w Pruchniku, ul. Parkowa, podczas próby sportowej o godz. 13:49

📌na Rynku w Pruchniku, gdzie odbędzie się konkurs elegancji o godz 13:55

📌na Mecie przy Hotelu Sanova w Jarosławiu o godz. 15.55

🗓️w sobotę 7 września:

📌na Starcie na Rynku w Jarosławiu o godz. 10.00

📌w Roźwienicy przy ROMA Strefa Płyt, podczas oceny techniki jazdy o godz. 11:02

📌w Roźwienicy na parkingu szkolnym, podczas próby sportowej o godz. 11:07

📌w Parku Roźwienickim, podczas konkursu elegancji o godz. 11:15

📌na Mecie na Jarosławskim Rynku od godz. 13:15, gdzie odbędzie się konkurs elegancji, parada ulicami miasta i ceremonia wręczenia pucharów

Szczegóły znajdą Państwo na plakacie. Serdecznie zapraszamy!!!