Narodowe Czytanie 2024

• Narodowe Czytanie 2024. Po raz kolejny, miasto Jarosław włącza się do udziału w ogólnopolskiej akcji #NarodoweCzytanie, która odbywa się 7 września 2024 r., pod patronatem Pary Prezydenckiej. W tym roku wspólnie będziemy czytać „Kordiana” Juliusza Słowackiego. Wydarzenie odbędzie się o godzinie 11:00 na jarosławskim rynku (restauracja Deer Beer Resto&Bar), zostało objęte patronatem honorowym starosty jarosławskiego Kamila Dziukiewicza. Wybrane fragmenty przeczytają: Przedstawiciele władz miasta i powiatu, zaproszeni goście, aktorzy teatru Baccalaureus, członkowie Stowarzyszenia "Pąsowa Róża", uczniowie, czytelnicy biblioteki, mieszkańcy miasta. Serdecznie zapraszamy!

Wybrane fragmenty przeczytają:

Serdecznie zapraszamy!