IX Bieg w Czerniawce pod honorowym patronatem starosty jarosławskiego

• IX Bieg w Czerniawce pod honorowym patronatem starosty jarosławskiego. W sobotę, 12 października br. odbył się IX Bieg w Czerniawce pod honorowym patronatem starosty jarosławskiego Kamila Dziukiewicza. W imieniu starosty jarosławskiego udział w wydarzeniu wziął wicestarosta Krzysztof Cebulak, a także uczestniczył w nim radny powiatu jarosławskiego Adam Gonciarz. Głównym Organizatorem biegu było Nadleśnictwo Jarosław. Zawody biegowe odbyły się na terenie lasów Tuchla oraz Czerniawka na dystanie 6 oraz 12 km. Główną ideą imprezy były: -popularyzacja i upowszechnianie biegania jako najprostszej formy aktywności ruchowej -promocia lasow jako środowiska sprzyjającego aktywnemu i zdrowemu spedzaniu czasu, -promocja leśnictwa oraz walorów przyrodniczych Nadleśnictwa Jaroslaw.

Główną ideą imprezy były:

-promocja leśnictwa oraz walorów przyrodniczych Nadleśnictwa Jaroslaw.