Konferencja w ramach programu "Uzależnienia to nie nasze klimaty”

• Konferencja w ramach programu "Uzależnienia to nie nasze klimaty”. Jarosławskie Stowarzyszenie Oświaty i Promocji Zdrowia organizuje konferencję „Pozytywny zamęt”, która realizowana jest w ramach projektu „Uzależnienia to nie nasze klimaty”. Wydarzenie odbędzie się pod patronatem honorowym starosty jarosławskiego Kamila Dziukiewicza. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału. Kiedy? – 22 października 2024 r. Gdzie? – Centrum Kultury Akademickiej w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Jarosławiu - Rejestracja na konferencję: - konferencja.wsse.rzeszow@sanepid.gov.pl - W treści wiadomości proszę podać imię, nazwisko i szkołę/placówkę. - Maksymalnie 3 osoby z placówki. Szczegóły na plakacie.

📆Kiedy? – 22 października 2024 r.

📌Gdzie? – Centrum Kultury Akademickiej w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Jarosławiu

- Rejestracja na konferencję:

- W treści wiadomości proszę podać imię, nazwisko i szkołę/placówkę.

- Maksymalnie 3 osoby z placówki.

Szczegóły na plakacie.