XIX edycja Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności

  • Wydrukuj
  • Email
  • XIX edycja Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. Dziewiątego stycznia odbyły się okręgowe eliminacje XIX edycji Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności, których gospodarzem był Zespół Szkół Spożywczych im. T. Rylskiego w Rzeszowie. W eliminacjach uczestniczyło 56 uczniów, głównie klas maturalnych techników spożywczych oraz liceów ogólnokształcących. Naszą szkołę – I LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu – reprezentowały uczennice klasy ID: Anna Matrejek i Aleksandra Mokrzycka. Anna Matrejek zdobyła najwyższą liczbę punktów, zajmując 1. Miejsce i zakwalifikowała się na ogólnopolski etap olimpiady, który odbędzie się w marcu w Szczecinie. Wyróżniła się również Aleksandra Mokrzycka, zajmując w eliminacjach okręgowych 16. miejsce. View the embedded image gallery online at: https://powiat.jaroslawski.pl/nowosci-oswiatowe/item/2140-xix-edycja-olimpiady-wiedzy-o-%EF%BF%BD%EF%BF%BDywieniu-i-%EF%BF%BD%EF%BF%BDywno%EF%BF%BD%EF%BF%BDci#sigProId4faf978b50

Dziewiątego stycznia odbyły się okręgowe eliminacje XIX edycji Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności, których gospodarzem był Zespół Szkół Spożywczych im. T. Rylskiego w Rzeszowie. W eliminacjach uczestniczyło 56 uczniów, głównie klas maturalnych techników spożywczych oraz liceów ogólnokształcących. Naszą szkołę – I LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu – reprezentowały uczennice klasy ID: Anna Matrejek i Aleksandra Mokrzycka. Anna Matrejek zdobyła najwyższą liczbę punktów, zajmując 1. Miejsce i zakwalifikowała się na ogólnopolski etap olimpiady, który odbędzie się w marcu w Szczecinie. Wyróżniła się również Aleksandra Mokrzycka, zajmując w eliminacjach okręgowych 16. miejsce.