Cztery złota Trampu

• Wydrukuj
  • Email
  • Cztery złota Trampu. Niesamowicie dobry start zanotowali Młodzicy UKS TRAMP z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu. Startując w Halowych Mistrzostwach Polski Młodzików, zdobyli cztery tytuły Mistrza Polski. Zawody odbyły się 19 i 20 marca 2016 w Głuchołazach z udziałem prawie 230 zawodników i zawodniczek z całego kraju. Już w sobotę po kwalifikacjach odbyły się pojedynki drużyn klubowych, nasza ekipa w składzie Sylwia Zając Natalia Babiak i Kinga Oczkowska dały nam wiele radości pokonując kolejno: Strzelca Legnicę,  Karimę Prząsław, a w finale Talent Wrocław. Tak oto  zdobyły I miejsce i tytuły  mistrzyń. Indywidualnie tytuły Mistrza Polski do Jarosławia przywieźli Sylwia Zając i Dawid Nowak.  Pewna ręka, celne oko Sylwii i Dawida sprawiło, iż nie mieli sobie równych w konkurencji mikst, w którym również wywalczyli tytuł Mistrza. Z bardzo dobrej strony pokazała się Natalia Babiak strzelająca w Trampie wychowanka LKS MAKOVIA Makowisko oprócz złota w drużynie wywalczyła tytuł II wicemistrzyni Polski. Z medalami wrócili również Piotr Maciałek i Joanna Gilowska, zarówno Asia jak i Piotrek wywalczyli indywidualnie tytuły II wicemistrza Polski, a wspólnie w konkurencji mikst również zajęli trzecie miejsce. W klasyfikacji indywidualnej na siódmym miejscu uplasowała się Kinga Oczkowska. Gratulacje dla wszystkich! Tekst i foto: ZSTiO w Jarosławiu View the embedded image gallery online at: https://powiat.jaroslawski.pl/nowosci-oswiatowe/item/2896-cztery-zlota-trampu#sigProId5868837fa8

Niesamowicie dobry start zanotowali Młodzicy UKS TRAMP z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu. Startując w Halowych Mistrzostwach Polski Młodzików, zdobyli cztery tytuły Mistrza Polski.