Kolejny sukces ZSBiO oraz CKP!

• Wydrukuj
  • Email
  • Kolejny sukces ZSBiO oraz CKP!. Uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących im. Króla Kazimierza Wielkiego w Jarosławiu, odbywający zajęcia praktyczne w jarosławskim Centrum Kształcenia Praktycznego, odnieśli kolejny wielki sukces związany z nauką zawodu. W eliminacjach okręgowych XLVI Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia” – Lublin 2017 – uczniowie klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej zakwalifikowali się do finału centralnego, który odbędzie się w Poznaniu w dniach 8-10 lutego 2017 r. Adam Flak (kl. MIII) zajął II miejsce w kwalifikacji B.18 – Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich,  natomiast Jakub Lepa (kl. HIII) uplasował się na IV miejscu w kwalifikacji B.09 – Wykonywanie robót związanych z montażem i remontem instalacji sanitarnych. Gratulując uczniom  oraz nauczycielom życzymy sukcesu w finale! Opr.J.Ż; ZSBiO w Jarosławiu View the embedded image gallery online at: https://powiat.jaroslawski.pl/nowosci-oswiatowe/item/3434-kolejny-sukces-zsbio-oraz-ckp#sigProId456cada77f

Uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących im. Króla Kazimierza Wielkiego w Jarosławiu, odbywający zajęcia praktyczne w jarosławskim Centrum Kształcenia Praktycznego, odnieśli kolejny wielki sukces związany z nauką zawodu.

W eliminacjach okręgowych XLVI Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia” – Lublin 2017 – uczniowie klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej zakwalifikowali się do finału centralnego, który odbędzie się w Poznaniu w dniach 8-10 lutego 2017 r. Adam Flak (kl. MIII) zajął II miejsce w kwalifikacji B.18 – Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich,  natomiast Jakub Lepa (kl. HIII) uplasował się na IV miejscu w kwalifikacji B.09 – Wykonywanie robót związanych z montażem i remontem instalacji sanitarnych.

Gratulując uczniom  oraz nauczycielom życzymy sukcesu w finale!