Kurs na uprawnienia spawacza TIG i MAG

• Kurs na uprawnienia spawacza TIG i MAG. W ramach projektu „CKP kształci zawodowo. Wspieranie kompetencji kadr i uczniów Centrum Kształcenia Praktycznego w Jarosławiu”, współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, realizowany był  kurs na uprawnienia spawacza TIG i MAG. Zajęcia w części teoretycznej przeprowadzone zostały przez Zakład Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie – Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Jarosławiu, natomiast zajęcia w części praktycznej realizowane były przez nauczycieli Centrum Kształcenia Praktycznego w Jarosławiu. Na kurs uczęszczało 6 uczniów w zakresie uprawnień na spawacza TIG oraz 6 uczniów na uprawnienia spawacza MAG. 22 czerwca 2017 r. Zakład Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie – Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Jarosławiu przeprowadził egzamin kwalifikacyjny, na uprawnienia spawacza w metodzie TIG i MAG. Egzamin zdali z powodzeniem wszyscy uczestnicy kursu, uzyskując książeczki spawacza i świadectwo egzaminu kwalifikacyjnego.

efs