Awans drużyny z ZSTiO do finału wojewódzkiego Licealiady w biegach przełajowych

• Wydrukuj
  • Email
  • Awans drużyny z ZSTiO do finału wojewódzkiego Licealiady w biegach przełajowych. 13 kwietnia 2018 r. na obiektach POSiR w Przemyślu odbyły się rejonowe indywidualno-drużynowe biegi przełajowe w ramach Licealiady na dystansie 1200m. Drużyna ZSTiO stanęła do rywalizacji z najlepszymi szkołami powiatu przemyskiego, lubaczowskiego, przeworskiego, Przemyśla. Ciężka praca całej naszej drużyny zaowocowała kolejnym zwycięstwem - zajęcie I miejsca wśród szkół startujących w etapie rejonowym. Tym samym drużyna wywalczyła awans do finału wojewódzkiego. W skład reprezentacji ZSTiO wchodzą uczniowie z technikum, jak i ze szkoły branżowej: Gemra Dawid ( kl.II Ti) Czarniecki Norbert (kl. III Te) Karuś Łukasz (kl. IV Tk) Żak Arkadiusz (kl. II Tn) Dietrich Dominik (kl. I Zm) Dobosz Kacper (kl. I Zm) Wszystkim reprezentantom należą się gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów w finale wojewódzkim 23.04.2018 r. Opiekunem drużyny jest Dorota Różańska. Tekst i zdj.: ZSTiO w Jarosławiu
13 kwietnia 2018 r. na obiektach POSiR w Przemyślu odbyły się rejonowe indywidualno-drużynowe biegi przełajowe w ramach Licealiady na dystansie 1200m.

Drużyna ZSTiO stanęła do rywalizacji z najlepszymi szkołami powiatu przemyskiego, lubaczowskiego, przeworskiego, Przemyśla.

Ciężka praca całej naszej drużyny zaowocowała kolejnym zwycięstwem - zajęcie I miejsca wśród szkół startujących w etapie rejonowym. Tym samym drużyna wywalczyła awans do finału wojewódzkiego.

W skład reprezentacji ZSTiO wchodzą uczniowie z technikum, jak i ze szkoły branżowej:

Gemra Dawid ( kl.II Ti)

Czarniecki Norbert (kl. III Te)

Karuś Łukasz (kl. IV Tk)

Żak Arkadiusz (kl. II Tn)

Dietrich Dominik (kl. I Zm)

Dobosz Kacper (kl. I Zm)

Wszystkim reprezentantom należą się gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów w finale wojewódzkim 23.04.2018 r.