„League of Legends”

• „League of Legends”. W Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu, odbył się Okręgowy Turniej w grę „League of Legends”. Pomysł na zorganizowanie przedsięwzięcia wyszedł od uczniów technikum informatycznego i wraz z władzami Samorządu Uczniowskiego postanowiliśmy go zrealizować. Zawody te mają charakter e-sportowy i skierowane były do uczniów szkół gimnazjalnych zamieszkujących powiat jarosławski oraz powiaty sąsiednie. Prośbę o patronat honorowy skierowaliśmy do Starosty Jarosławskiego, Tadeusza Chrzana. Impreza przerosła nasze oczekiwania, gdyż zarejestrowało się aż 11 drużyn z 2 powiatów, co zmusiło nas do zrobienia turnieju dwudniowego. W pierwszym dniu postanowiliśmy zrobić rozgrywki grupowe i wyłonić na kolejny dzień 6 finalistów, co zakończyło się sukcesem. Patronatem medialnym objęła nas regionalna telewizja internetowa TwojaTV, a patronatem technicznym Lokalna Akademia Cisco oraz katedra informatyki przy ZSTiO. Tekst i zdj.: Organizatorzy (ZSTiO w Jarosławiu)

Tekst i zdj.: Organizatorzy (ZSTiO w Jarosławiu)