Sukces uczniów z „Samochodówki” w ZSTiO w turnieju "Mistrz elektroniki samochodowej - Gordon Champion"

• Wydrukuj
  • Email
  • Sukces uczniów z „Samochodówki” w ZSTiO w turnieju "Mistrz elektroniki samochodowej - Gordon Champion". 11 maja 2018 r. odbył się finał Turnieju "Mistrz Elektroniki Samochodowej - Gordon Champion" dla uczniów szkół o profilach samochodowych. Do bydgoskiej "Samochodówki" przyjechali uczniowie z całej Polski, m.in. z Lublina, Radzynia Podlaskiego, Torunia, Bydgoszczy, Swarzędza. ZSTiO w Jarosławiu reprezentowało trzech uczniów kształcących się w zawodzie technik pojazdów samochodowych: Robert Pielach, Adrian Stecyk oraz Karol Osetek z klasy III TP.Wyjazd zakończył się wielkim sukcesem: Robert Pielach stanął na podium i zajął indywidualnie III miejsce. W generalnej klasyfikacji szkół reprezentacja jarosławskiej samochodówki uplasowała się na  III miejscu. W finale zmierzyło się 15 uczestników, którzy w wyznaczonym czasie diagnozowali pojazdy, w których zostały spreparowane usterki z zakresu elektroniki samochodowej. Uczniowie pracowali z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń diagnostycznych, a na każde zadanie mieli od 10 do 15 minut. Uczeń, który w najkrótszym czasie prawidłowo wykonał poprawnie zadania wygrywał cały konkurs. Komisja Konkursowa wyłoniła trzech najlepszych uczniów, którzy otrzymali atrakcyjne nagrody tj. tester diagnostyczny Mega Macs PC, tester TMPS Connect, kompresor tłokowy, zestaw do ustawiania rozrządu, zestaw do centrowania sprzęgła, multimetry samochodowe ufundowane przez firmy Gordon Hurtownia Motoryzacyjna, HELLA, MAGNETI MARELLI, AIRPRESS oraz firmę SENTECH. Opiekunami uczniów są nauczyciele: Krzysztof Żołyniak oraz Mariusz Skupień. SERDECZNIE GRATULUJEMY młodym Mistrzom udziału w finale oraz sukcesu w tak prestiżowym konkursie! Tekst i zdj.: ZSTiO w Jarosławiu

11 maja 2018 r. odbył się finał Turnieju "Mistrz Elektroniki Samochodowej - Gordon Champion" dla uczniów szkół o profilach samochodowych. Do bydgoskiej "Samochodówki" przyjechali uczniowie z całej Polski, m.in. z Lublina, Radzynia Podlaskiego, Torunia, Bydgoszczy, Swarzędza. ZSTiO w Jarosławiu reprezentowało trzech uczniów kształcących się w zawodzie technik pojazdów samochodowych: Robert Pielach, Adrian Stecyk oraz Karol Osetek z klasy III TP.

Wyjazd zakończył się wielkim sukcesem: Robert Pielach stanął na podium i zajął indywidualnie III miejsce. W generalnej klasyfikacji szkół reprezentacja jarosławskiej samochodówki uplasowała się na  III miejscu.

W finale zmierzyło się 15 uczestników, którzy w wyznaczonym czasie diagnozowali pojazdy, w których zostały spreparowane usterki z zakresu elektroniki samochodowej. Uczniowie pracowali z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń diagnostycznych, a na każde zadanie mieli od 10 do 15 minut. Uczeń, który w najkrótszym czasie prawidłowo wykonał poprawnie zadania wygrywał cały konkurs.

Komisja Konkursowa wyłoniła trzech najlepszych uczniów, którzy otrzymali atrakcyjne nagrody tj. tester diagnostyczny Mega Macs PC, tester TMPS Connect, kompresor tłokowy, zestaw do ustawiania rozrządu, zestaw do centrowania sprzęgła, multimetry samochodowe ufundowane przez firmy Gordon Hurtownia Motoryzacyjna, HELLA, MAGNETI MARELLI, AIRPRESS oraz firmę SENTECH.

Opiekunami uczniów są nauczyciele: Krzysztof Żołyniak oraz Mariusz Skupień.

SERDECZNIE GRATULUJEMY młodym Mistrzom udziału w finale oraz sukcesu w tak prestiżowym konkursie!

Tekst i zdj.: ZSTiO w Jarosławiu