Warning: exif_read_data(17.png): File not supported in /var/www/clients/client1/web1/web/plugins/content/jw_sigpro/jw_sigpro/includes/helper.php on line 294

Warning: exif_read_data(18.png): File not supported in /var/www/clients/client1/web1/web/plugins/content/jw_sigpro/jw_sigpro/includes/helper.php on line 294

Warning: exif_read_data(19.png): File not supported in /var/www/clients/client1/web1/web/plugins/content/jw_sigpro/jw_sigpro/includes/helper.php on line 294

Warning: exif_read_data(20.png): File not supported in /var/www/clients/client1/web1/web/plugins/content/jw_sigpro/jw_sigpro/includes/helper.php on line 294

"Oni polegli, abyśmy my mogli..."

• "Oni polegli, abyśmy my mogli...". 20 grudnia 2019 r. dyrektor Zespołu Szkół Innowacyjnych Łukasz Piś wręczył nagrody zwycięzcom szkolnego konkursu fotograficznego „Oni polegli, abyśmy my mogli…” pod  honorowym patronatem Starosty Jarosławskiego. Inicjatywa ta związana jest ściśle z obchodami rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, a rozległa formuła konkursu pozwala uczniom Zespołu Szkół Innowacyjnych pokazać jak współcześni młodzi Polacy rozumieją pojęcie patriotyzmu. Bogactwo znaczeń tego wyrazu dokumentują zdjęcia licznie zgłoszone do konkursu. Zostało zgłoszonych sto dziewięćdziesiąt siedem prac z których nagrodzono cztery. Poziom prac konkursowych był bardzo wysoki, wybór nagrodzonych prac okazał się bardzo trudny. Organizatorzy przedsięwzięcia oraz jury mieli nie lada trudność, aby wyłonić finalistów. Ostatecznie nagrody książkowe, ufundowane przez Starostę Jarosławskiego, przyznano następującym uczniom: I miejsce – Wiktoria Stempak, klasa 2 TFM II miejsce – Wiktoria Kuczkowaksa, klasa 2 TFM III miejsce – Weronika Naworol, klasa 3 TFM Wyróżnienie – Julia Mrozowicz, klasa 1 TFP Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSI w Jarosławiu.

I miejsce – Wiktoria Stempak, klasa 2 TFM

II miejsce – Wiktoria Kuczkowaksa, klasa 2 TFM

III miejsce – Weronika Naworol, klasa 3 TFM

Wyróżnienie – Julia Mrozowicz, klasa 1 TFP

Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSI w Jarosławiu.